Genvejsmenu:
S - Indhold
1 - Forside
2 - Nyheder
3 - Oversigt
4 - Søg

 

Ledelse og koordination

Lisa Toft
Leder / Head of Unit
Tel: 4214 4090
Mail: lisa.toft@remove-this.netdansk.eu

Helle Høi
Koordinator / Administrative coordinator
Tel. 5336 8055
mailto:helle.hoei@remove-this.adm.laerdansk.dk

Netdansk - Lærdansk Online
Selvbetalende kursister + kursister fra kommuner uden for Lærdansk
(Students who pays themselves or participate from communities without local Lærdansk schools)
Helle Høi
Tel. 5336 8055
mailto:helle.hoei@remove-this.adm.laerdansk.dk

Vejledere / Administrators at Lærdansk schools

Lærdansk Odense
Eva Tøndering
Tel. 6313 6300
Mail: eva.tondering@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Herning og Ringkøbing-Skjern
Pia Bro 
Tel. 9626 1752 
mailto:pia.bro@remove-this.adm.laerdansk.dk@adm.laerdansk.dk

Lærdansk Middelfart
Marianne Houge
Tel: 6038 2022
Mail: marianne.houge@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Aarhus og Syddjurs
Christina Odgaard
Tel. 8732 5481
Mail: mailto:christina.odgaard@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Ringsted og Sorø
Jannie Henriksø
Tel. 5761 6160
mailto:jannie.henriksoe@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Sydfyn
Helle Høi
Tel. 5336 8050
Mail: helle.hoei@remove-this.laerdansk.dk

Lærdansk Vordingborg
Heidi Pedersen
Tel.5219 9021
mailto:heidi.pedersen@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Næstved
Rikke Mathiesen
Tel.2611 8177
mailto:rikke.mathiesen@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Favrskov
Sanel Sinanovic
Tel. 6026 8408
mailto:sanel.sinanovic@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Nyborg
Birgitte Hansen
Tel.2441 9298
mailto:birgitte.hansen@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Glamsbjerg/Assens
Lene Bolding
Tel.5219 9065
mailto:lene.bolding@remove-this.adm.laerdansk.dk