Genvejsmenu:
S - Indhold
1 - Forside
2 - Nyheder
3 - Oversigt
4 - Søg

 

Ledelse og koordination

Lisa Toft
Leder / Head of Unit
Tel: +45 4214 4090
Mail: lisa.toft@adm.laerdansk.dk

Netdansk - Lærdansk Online
Selvbetalende kursister + kursister fra kommuner uden for Lærdansk
(Students in Denmark who pays themselves or participate from abroad. Students from Municipalities without a local Lærdansk language school.)
Lisa Toft
Tel. +45 4214 4090
mailto:lisa.toft@remove-this.adm.laerdansk.dk

Vejledere / Administrators at Lærdansk schools

Lærdansk Odense
Eva Tøndering
Tel. 6313 6300
Mail: eva.tondering@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Herning og Ringkøbing-Skjern
Pia Bro 
Tel. 9626 1752 
mailto:pia.bro@remove-this.adm.laerdansk.dk@adm.laerdansk.dk

Lærdansk Middelfart
Marianne Houge
Tel: 6038 2022
Mail: marianne.houge@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Ringsted og Sorø
Jannie Henriksø
Tel. 5761 6160
mailto:jannie.henriksoe@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Næstved
Rikke Mathiesen
Tel.2611 8177
mailto:rikke.mathiesen@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Nyborg
Birgitte Hansen
Tel.2441 9298
mailto:birgitte.hansen@remove-this.adm.laerdansk.dk

Lærdansk Glamsbjerg/Assens
Lene Bolding
Tel.5219 9065
mailto:lene.bolding@remove-this.adm.laerdansk.dk